Eurowybory już w niedziele

W najbliższą niedzielę (7 czerwca) w całej Polsce, również w naszej gminie odbędą się wybory do Europarlamentu. Zachęcamy wszystkich upoważnionych mieszkańców naszej Gminy do uczestniczenia w EURO Wyborach. Nie bądźmy obojętni na sprawy Polski w Europie, każdy nasz głos jest ważny, wybierając dobrego kandydata z naszego regiony, wybieramy skuteczne działanie w Europie dla Podkarpacia - DLA NAS !!!

"Jedynki" z Podkarpacia z najważniejszych ugrupowań politycznych
foto: Fotorzepa
Od lewej: Marian Krzaklewski (PO) z Gdańska, 59 lat, nauczyciel akademicki; Tomasz Piotr Poręba (PiS) z Mielca, 36 lat, historyk; Marta Agata Niewczas (SLD-UP) z Rzeszowa, 35 lat, nauczyciel akademicki; Mieczysław Edmund Janowski (PSL) z Rzeszowa, 62 lata, nauczyciel akademicki - źródło: rp.pl

Poniżej przedstawiamy państwu całą listę kandydatów do Europarlamentu z Podkarpacia:
(lista kandydatów została pobrana ze strony: www.euro.wybory-pl.com)

Lista kandydatów Samoobrony w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Alicja Lis
2. Stanisław Szałajko
3. Tadeusz Urban
4. Jan Armata
5. Roman Szostek
6. Daniela Puka
7. Sławomir Bury
8. Józef Habrat
9. Tadeusz Szukała
10. Paweł Gazda

Lista kandydatów Unii Polityki Realnej w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Dariusz Wasieczk
2. Konrad Berkowicz
3. Waldemar Zarębski
4. Wojciech Niezgoda
5. Jerzy Rzepiela
6. Tadeusz Zięba
7. Mirosław Dachowski
8. Wojciech Dusza
9. Kryspin Zając
10. Piotr Żygadło

Lista kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej - Unii Pracy w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Marta Niewczas
2. Bronisław Tofil
3. Tadeusz Błaszczyszyn
4. Tadeusz Łokaj
5. Urszula Grych-Bochyńska
6. Wasili Pietrow
7. Andrzej Jurek
8. Daniel Kozdęba,
9. Stanisław Lemiech
10. Marcin Zych

Lista kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Mieczysław Janowski
2. Mieczysław Kasprzak
3. Leszek Deptuła
4. Józef Michalik
5. Janusz Kołodziej
6. Józef Jankowski
7. Wiesław Rygiel
8. Zbigniew Kiszka
9. Jacek Hynowski
10. Jerzy Wiśniewski

Lista kandydatów Prawicy Rzeczpospolitej w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Mieczysław Maziarz
2. Dariusz Kłeczek
3. Bogusław Cholewiński
4. Bogusław Krzanowski
5. Teresa Dudzik
6. Wanda Rakszawska-Stopyra
7. Bronisława Barć
8. Renata Strzępek
9. Anna Dzika
10. Wojciech Winter

Lista kandydatów Platformy Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Marian Krzaklewski
2. Elżbieta Łukacijewska
3. Marek Poręba
4. Jerzy Borcz
5. Marek Ordyczyński
6. Adam Chrabąszcz
7. Stanisław Misiąg
8. Leszek Zduński
9. Sławomir Partyka
10. Tomasz Adamczyk

Lista kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Tomasz Poręba
2. Andrzej Ćwierz
3. Kazimierz Gołojuch
4. Andrzej Szlachta
5. Adam Śnieżek
6. Maciej Karasiński
7. Czesław Łączak
8. Zbigniew Sieczkoś
9. Janina Sagatowska
10. Piotr Babinetz

Lista kandydatów Centrolewicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu
1. Krzysztof Martens
2. Danuta Myłek
3. Witold Piecuch
4. Joanna Hałaj
5. Wojciech Górnicki
6. Zbigniew Piskor
7. Marzena Wilk
8. Grażyna Szelc
9. Arkadiusz Południak
10. Bartłomiej Kozek

Data dodania posta: 2 czerwca 2009
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz