Desktop Image Mobile Image

REKALMA B1 - 2

Remis Skarbka, porażki Strzelca i Orła.

Strzelec Frysztak przegrał derbowe spotkanie z Wisłokiem Wiśniowa. Chociaż po pierwszej połowie wynik był korzystny dla Strzelca, bezbramkowy remis. To po 90 minutach Wisłok Wiśniowa pokonał drużynę Strzelca 3:1. Po 25 kolejkach drużyna seniorów zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 21 punktów.

Jak łatwo można przegrać wygrany mecz - był wczoraj widoczne w Lubli. Drużyna Orła przegrała z Koroną 1:3 (1:2) pudłując dwie jedenastki. Goście już po 7 minucie prowadzili 0:2, a jedyną bramkę dla Orła strzelił Marcin Lorenc.

Jedyną drużyną z naszej gminy, która zdobyła punkt był Skarbek Gogołów. Skarbek na własnym boisku zremisował z Albatrosem Szufnarowa 2:2.

W następnej kolejce Strzelec podejmował będzie lidera V ligi dębickiej Igloopol Dębica. Orzeł zagra na wyjeździe z Huraganem Kozłówek, a Skarbek zmierzy się z Diamentem Pstrągowa.