Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Desktop Image Mobile Image

REKALMA B1 - 2

Mistrzostwa Strażaków OSP w tenisie stołowym rozstrzygnięte

W dniu 17 marca 2017 r. odbyły się I Indywidualne Mistrzostwa Strażaków OSP Gminy Frysztak w tenisie stołowym, w których wystartowało 12 zawodników w kategorii seniorów (powyżej 18 lat) oraz 8 zawodników w kategorii juniorów (od 12 do 18 lat). Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem pucharowym do dwóch przegranych. Współzawodnictwo niosło ze sobą wiele emocji, które towarzyszyły wszystkim pojedynkom zarówno w kategorii seniorów jak i juniorów.

W kategorii seniorów wygrała druhna Agnieszka Łukasik z OSP Gogołów, drugie miejsce zajął druh Bernard Fuk także z OSP Gogołów a trzecie miejsce zajął druh Kazimierz Stadnicki z OSP Glinik Dolny.

W kategorii juniorów wygrał druh Filip Stasiowski z OSP Gogołów, drugie miejsce zajęła druhna Oliwia Wątor z OSP Stępina a trzecie miejsce zajął druh Bartosz Chmura z OSP Gogołów.

Gratulujemy zwycięzcom jak również pozostałym uczestnikom, gdyż najważniejszy jest udział i dobra zabawa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju jak również kibicom, których nie zabrakło.