REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Remis z Zieloną Górą!

Po bardzo emocjonującym spotkaniu remisujemy z Zielonogórzanami w stosunku 5:5. Mecz zaczął się dla nas rewelacyjnie od prowadzenia 4:0. Na pierwszym stole Cyrnek po bardzo widowiskowej grze pokonał Nalepę 3:2, na drugim Nadolski uporał się z Felkelem 3/1. Po tych grach do stołu podeszli Marcinowski - Golla oraz Czernik - Wachowiak. Pierwszy pojedynek wygrał Marcinowski po dużych emocjach w stosunku 3:2, a Czernik pewnie pokonał Wachowiaka 3:1. Niestety przegrywamy dwa deble. Marcinowski/Cyrnek - Nalepa/Wachowiak 0/3, szkoda przede wszystkim dwóch pierwszych setów, które powinny paść naszym łupem. Na drugim stole walczą Nadolski/Czernik - Golla/Felkel. Pojedynek bardzo zacięty, ale niestety porażka 2:3 mimo prowadzenia w piątym secie 6-1. Wynik meczu 4-2. Kolejne pojedynki indywidualne to Cyrnek – Golla oraz Nadolski – Wachowiak. Piotrek rozpoczął rewelacyjnie od prowadzenia 2:0 ale „nie dowiózł” prowadzenia do końca i po walce musiał uznać wyższość Zielonogórzanina przegrywając 2:3, natomiast Łukasz pechowo przegrał ze swoim imiennikiem Wachowiakiem 1:3 gdzie kluczowy okazał się 3 set przegrany na stanach. Stan meczu 4-4. Do stołu podchodzą Marcinowski – Nalepa oraz Czernik – Felkel. Niestety Krzysiek przegrał po dramatycznym meczu 3/2, w piątym secie 11/13. Remis uratował bardzo dobrze dysponowany tego dnia Czernik pewnie pokonując Felkela 3:1. Oczywiście bardzo szkoda że nie udało się wygrać tak dobrze rozpoczętego meczu jednak punkt wywalczony w starciu z młodymi kadrowiczami jest tym cenniejszy, iż nasz przeciwnik pokonał naszego bezpośredniego rywala w walce o baraże Odrę Miękinię. Po meczu zakończonym remisem oraz po kolejnej weryfikacji meczu Zamość – Zielona Góra, która zakończyła się przyznaniem walkowera na korzyść drużyny z Zamościa spadamy na 2 miejsce w tabeli. Do lidera tracimy tylko jedno „oczko”, zaś nasza przewaga nad 3 drużyną z Miękini to już 4 punkty.

Już teraz zapraszamy na nasz kolejny mecz z nieobliczalną drużyną z Bielska-Białej, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 we Frysztaku.