REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Piłkarze przegrywają!

Nie najlepiej będą wspominać tegoroczną świąteczną sobotę zawodnicy Orła Lubla i Strzelca Frysztak. Obie drużyny z Gminy Frysztak występujące w swoich A klasach (Orzeł - Krosno II, Strzelec - Dębica I) przegrały sobotnie spotkania.

Strzelec Frysztak swoje spotkanie rozpoczął o godzinie 15:00. Rywalem frysztackich piłkarzy był wicelider A Klasy - Dębica I zespół Kaskady Kamionka. Mecz walki i wykorzystanej szansy, tak pokrótce można opisać 90 minut we Frysztaku w wykonaniu obydwu drużyn.

Zapraszamy do oglądania skrótu ze spotkania Strzelec Frysztak - Kaskada Kamionka

Jedyna bramka padła w pierwszej połowie z rzutu karnego, niestety tą bramkę zdobyli zawodnicy Kaskady. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do ataku, kilka akcji podbramkowych nie zostało wykorzystanych przez gospodarzy spotkania i to goście wywieźli z Frysztaka 3 punkty.

Orzeł swoje spotkanie rozgrywał na wyjeździe w Nowym Żmigrodzie. Równo w południe Orzeł rozegrał spotkanie z tamtejszą Wisłoką, po 90 minutach to gospodarze cieszyli się z wygrania i zainkasowali na swoje konto komplet punktów. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Mecz był bardzo ostry, czego efektem są czerwone kartki Wisłok Nowy Żmigród kończył swoje spotkanie w 9. Po meczu również było "gorąco" do przepychanek doszło pomiędzy zawodnikami i kibicami obu drużyn.