Desktop Image Mobile Image

REKALMA B1 - 2

Super Ball - Konrad wicemistrzem świata!

Jest jedno wydarzenie, które przyciąga najlepszych sportowców do jednego miejsca każdego roku od 2009 roku. Przyjazna atmosfera, spektakularna scena, epickie momenty, niesamowite występy. Istnieje wiele słów, aby opisać Super Ball - światowe mistrzostwa w piłce nożnej Freestyle, ale nigdy nie potrafisz w pełni je zrozumieć, nie doświadczając tego.

Od 20 do 26 sierpnia Jaromir Poprawa i Konrad Dybaś brali udział w mistrzostwach świata we freestyle footballu SuperBall 2017 w Pradze.

Obaj mieszkańcy Gminy Frysztak walczyli z najlepszymi zawodnikami z całego świata. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Konrada Dybasia startującego w jednej z konkurencji challenge (zawodnicy mają określoną liczbę prób na wykonanie poszczególnych kombinacji, podczas których rośnie poziom trudności). Konkurencję wygrał Timur Alekseev z Rosji (doszedł do 14 rundy), a Konrad Dybaś (do 13 rundy), wykonując jedno combo z dwóch wymaganych w pierwszej próbie, uplasował się na 2. miejscu. Trzecie miejsce zajął Ars Klementev z Rosji. Tuż za podium uplasowali się zawodnicy z Włoch i Brazylii. Znakomity występ pozwolił mu na zdobycie tytułu Wicemistrza Świata Challenge w Freestyle Footballu. INFO: http://w.prz.edu.pl