"Polska według Kreta" w Stępinie i Gogołowie

Jeśli nie udało się Państwu oglądnąć w TVP Info programu "Polska według Kreta" nadawanego dziś (16.10) o godzinie 9.00, w którym to Jarosław Kret znany prezenter pogody zwiedzał nasze tereny zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się odcinek programu z Pogórza Strzyżowskiego i Dynowskiego. Aby oglądnąć film - należy wejść na stronę Telewizji Polskiej, lub bezpośrednio do strony z filmem, klikając w ten link - Kliknij Tu !.

Jarosław Kret z Krzysztofem Winiarskim zwiedza schron w Stępinie - źródło: TVP
Jarosław Kret w Gminie Frysztak zwiedzał dwa miejsca. Przed południem był w schronie kolejowym Stępina - Cieszyna, gdzie poznawał historie obiektu militarnego z czasów II wojny światowej. W podróży po schronie towarzyszyli prezenterowi, przewodnicy Maciej Piękoś oraz Krzysztof Winiarski.

Jarosław w czasie pieczenia proziaków nad paleniskiem w Gogołowie - źródło: TVP
Wieczorem Jarosław Kret zawitał do Gogołowa, gdzie odbywał się pierwszy Podkarpacki Festiwal Kultury Ludowej, w czasie wizyty panie z koła gospodyń wiejskich pokazywały jak tworzy się i piecze proziaki.

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do oglądania odcinka "Polska według Kreta" z pogórza Strzyżowskiego i Dynowskiego. LINK DO FILMU - KLIKNIJ TU ! 

źródło: Telewizja Polska
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz