Turniej wsi w piłce nożnej.

Wójt Gminy Frysztak, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz GMKS "Strzelec"Frysztak zapraszają do udziału w „VI Amatorskim Turnieju Wsi w Piłce Nożnej na Trawie o Puchar Wójta Gminy Frysztak".

Wspaniała zabawa, duża dawka ruchu, rywalizacja
Futbolowa zabawa przygotowana jest z myślą o mieszkańcach, którzy nie są zawodnikami zrzeszonymi w klubach, a sport traktują jako sposób na aktywne spędzenie czasu w gronie znajomych i atmosferze dobrej zabawy.
Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie rozwoju sportu na terenie gminy Frysztak.

Okolicznościowe medale dla każdego uczestnika turnieju.
Z okazji 25 lecia Ośrodka Sportu oraz 95 lecia klubu "Strzelec" Frysztak wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale pod hasłem: "Dla Działaczy i Sympatyków Sportu".Limitowana wersja medali odlewanych.


Więcej informacji oraz regulamin znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu! Zapisy trwają do 14 września.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz