Liga rusza! Zapisz się do FALP

Szanowni Państwo!
Z dniem dzisiejszym 07.11.2017 r. rozpoczynamy oficjalne zapisy do udziału w „I Frysztackiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich, którzy chcą w uczciwej sportowej rywalizacji powalczyć o zwycięstwo i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną i sędziowską (licencjonowani sędziowie piłki nożnej). Specjalnie dla uczestników i kibiców dodamy oprawę medialną, fotograficzną, wywiady, skróty meczów. Poszczególne pojedynki będzie można zobaczyć także on-line. Nie zabraknie konkursów i innych niespodzianek. Całość na nowoczesnej stronie internetowej.

Koszt udziału w lidze wynosi 300 zł od drużyny.

O lidze:
FALP to pierwsza inicjatywa w gminie Frysztak, której zadaniem jest integracja piłkarzy amatorów, zawodników, działaczy oraz pasjonatów tej dyscypliny sportu. Liga to sposób na promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku, jako wzór do naśladowania dla młodych pokoleń. Inicjatywa to także przykład międzypokoleniowej rywalizacji, której przyświeca wzajemny szacunek i wspólny cel. Udział w FALP Frysztak pozwoli na wyłonienie najlepszych drużyn poprzez uczciwą rywalizację zgodną z ideą Fair-Play.

Siedzibą ligi jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak.

Więcej informacji na stronach


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz