Komentarz do "Konserwacji Ołtarza" cd

Komentarz MayaP83, o którym pisałem w poście Komentarz do "Konserwacji Ołtarza", to (...) Zobacz komentarz. Dopuściłem się złamania Reguł na BLOGu.

Reguła druga mówi, że "Każdy mieszkaniec może skomentować dowolny post BLOGa. Warunkiem wystarczającym jest posiadanie konta w domenie frysztak.pl."

MayaP83 opublikował posta pod swoim imieniem i nazwiskiem - tak domniemywam - ale nie na koncie w domenie frysztak.pl. Konieczne jest konto. Wystarczy wypełnić formularz i dokonać weryfikacji swojej tożsamości. Następnie należy założyć konto Google do wszystkiego, również do Bloggera. Jest to inne konto niż w domenie frysztak.pl. Piszę o tym SiGma Frysztak w lekcji STEP 8.

Sprecyzowaliśmy regułę drugą Reguł BLOGa. Żeby ją zrozumieć wystarczy zobaczyć na mój Profil Bloggera. W polu kontakt podałem swój adres email, który dzięki przyjętej przez nas metodzie weryfikacji tożsamości osoby gwarantuje, że ten użytkownik to Krzysztof Patla z Frysztaka.
Dodaj do Google Plus

1 - ilość komentarzy :

  1. Nie chce być pesymistą, ale przy takiej procedurze zakładania konta umożliwiającego przesyłanie komentarzy to nie będzie wiele osób chętnych. Szkoda bo można by to było uprościć, ale rozumiem, że wymóg komentowania pod swoim imieniem i nazwiskiem nie pozostawiał innej możliwości.

    Ps a ten STEP 8 to też by się przydał na stonie głównej bo tam jest tylko do siódemki

    OdpowiedzUsuń