Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Nowości na stronie Frysztak24.pl

2021.12.04 - NOWA KAMERA - PANORAMA FRYSZTAKA
Uruchomiliśmy kolejna kamera, z której możemy podziwiać panoramę Frysztaka na żywo. Pomysłodawcą oraz fundatorem kamery jest Pan Marek Ziajor, serwer do obsługi kamery przygotowała firma Adnex. Link do kamery - kliknij tu!

2021.11.25 - CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA
Portal uruchomił pierwszy czujnik stanu jakości powietrza. Czujnik został zainstalowany we Frysztaku i monitoruje on stan powietrza przez 24 godziny na dobę. Zobacz aktualny stan jakości - link, kliknij tu! 

2019.02.06 - KAMERA ON-LINE 
Portal wzbogacił się o kamerę na żywo z Frysztaka ulica Frysztackiego. Dzięki współpracy między 3 firmami - Stara Wędzarnia (sponsor kamery), Adnex (sponsor łącza), Stimo (sponsor serwera) od lutego można podglądać obraz z Frysztaka. Zobacz Frysztak - link, kliknij tu!

2017.04.17 - QUIZY - SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ.
Dla wszystkich odwiedzających portal dodaliśmy quiz zabawa z wiedzą. Każdy może sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą Gminy Frysztak. Redakcja co kilka tygodni będzie zmieniać quiz na nowy. Do starych quiów również będzie dostęp w postaci linków do strony.

2015.09.26 - JAK KORZYSTAĆ Z FRYSZTAK24.PL
Dziś dodaliśmy na stronę skróconą instrukcje "jak korzystać z Frysztak24.pl" - instrukcja znajduje się pod tym linkiem, kliknij tu!

2015.05.16 - KOMENTARZE FACEBOOK
Dzięki nowemu szablonowi od dziś mają Państwo możliwość komentować wszystkie wiadomości za pomocą swoich kont z FACEBOOKA, zachęcam do aktywnego udziału w komentowaniu wiadomości. Aby komentować za pomocą kont z FACEBOOKA proszę "zjechać na dół" artykułu i wybrać opcje KOMENTARZE FACEBOOK.

2015.05.16 - ZMIANA SZABLONU
Idąc z duchem czasu Frysztak24.pl zmienia szablon na bardziej nowoczesny. Nasza strona jest w tym momencie nowoczesna i odpowiednia do dzisiejszych trendów budowy stron internetowych.

2013.01.01 - LOGOWANIE W KOMENTARZACH
Po konsultacjach społecznych, włączamy ponownie logowanie do komentarzy. Od 2013 aby komentować trzeba używać loginów z Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM

2012.09.11 - AKTUALIZACJA SZABLONU URUCHOMIENIE USŁUGI LIGHTBOX
Znów zaktualizowaliśmy szablon, na jeszcze bardziej nowoczesny. Po aktualizacjach szablonu została  włączona usługa Lightbox - do przeglądania zdjęć w postach. Lightbox - po kliknięciu obrazy zostaną otwarte w postaci nakładki na Frysztak24.pl. Jeśli post zawiera wiele obrazów, zostaną one wyświetlone w postaci miniatur na dole.

2011.10.10 - ANONIMOWI ZNÓW MOGĄ KOMENTOWAĆ
Od dziś znów anonimowi użytkownicy mogą komentować artykuły w portalu, wszystkie komentarze są moderowane i będą publikowane po zaakceptowaniu. Mimo iż komentarze są moderowane, redakcja Frysztak24.pl nie odpowiada za ich treść.

2011.04.12 - NOWY WYGLĄD FRYSZTAK24.pl
Dziś wdrożyliśmy nowy wygląd Frysztak24.pl. Z duchem czasu i Frysztak24.pl zmienia swoją szatę graficzną na nowoczesną i bardziej przejrzystą, w dalszym ciągu będziemy się starać dla państwa zdobywać najbardziej aktualne informacje z terenu naszej gminy.

2010.12.27 - PODZIEL SIĘ
 PODZIEL SIĘ ! Pozwala na dzielenie się Frysztak24.pl i postami w różnych serwisach społecznościowych. Gadżet znajduje się u dołu prawej kolumny. Zaczynamy dzielić się portalem Frysztak24.pl 

2010.06.01 - FELIETONY MIESZKAŃCÓW
Stworzony został nowy dział FELIETONY MIESZKAŃCÓW naszej Gminy - już dziś zachęcamy do pisania felietonów i przysyłania ich na adres redakcja@frysztak24.pl


2010.05.15 - LOGOWANIE W KOMENTARZACH
Zmiana w komentarzach. Komentować posty mogą zarejestrowani użytkownicy. Komentować może każdy kto posiada konto mailowe na GMail, do komentarzy na Frysztak24.pl używamy loginu i hasła do naszego maila - Komentarze obejmują użytkowników OpenID

2010.03.10 - PANORAMA 360 STOPNI
Na naszej stronie pojawił się nowy dział - PANORAMA 360 STOPNI - w którym prezentujemy widoki z rożnych miejsc naszej Gminy.

Below Post Ad