Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

konkurs NOWIN - na miss i mistera

Trójka dzieci z naszej gminy startuje w konkursie na Małą miss i Mistera NOWIN - gazeta województwa podkarpackiego. Konkurs który jest organizowany co roku - wyłania najładniejsze dziecko w województwie Podkarpackim w dwóch kategoriach najładniejsza dziewczynka oraz najładniejszy chłopczyk. Reprezentantami naszej gminy w konkursie są: Wiktoria Ochałek (Lubla) - 3 lata, Paweł Klimek (Lubla) - 3 lata oraz Izabela Mijal (Twierdza) - 3 lata
na zdjęciu od lewej Witoria, Paweł oraz Iza - NOWINY24.pl

Aby zagłosować na WIKTORIE
- wyślij SMS o treści: nmiss 110 na numer 7168
Aby zagłosować na IZABELE
- wyślij SMS o treści: nmiss 373 na numer 7168
Aby zagłosować na PAWŁA
- wyślij SMS o treści: nmiss 303 na numer 7168

Koszt SMS to 1,22 zł z VAT


R E K L A M A

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad