Most na Kobylu w coraz gorszym stanie

Coraz gorzej wygląda most na rzece Wisłok w Kobylu, most niszczeje w bardzo szybkim tempie, coraz większe dziury, coraz większe ubytki desek, powoduje że przejazd, czy przejście staje się coraz bardziej niebezpieczne. Czekamy na remont !!!
Jeden z mieszkańców naszej gminy wysłał maila do urzędników z powiatu w sprawie stanu technicznego mostu na Kobylu, niestety do tej pory nie uzyskał odpowiedzi co dalej z tą przeprawą. O stanie technicznym mostu na Kobylu poinformujemy w poniedziałek Wójta naszej Gminy, być może że władze naszej Gminy - chociaż most z prawnego punktu widzenia należy do dróg powiatowych - zainteresują się sprawą niszczejącego mostu.

Przygotowaliśmy dla Państwa nowe zdjęcia z mosty kobylskiego - jednym słowem wygląda to coraz gorzej.Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz