Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Skandaliczny stan techniczny mostu

Skandaliczny jest stan mostu na rzece Wisłok w miejscowości Kobyle. Dziś rano przejeżdżając tym mostem zauważyłem kawałek oderwanej deski z podłoża mostu. Deska miała długość ponad 100 cm i szerokość 30 cm - niby nic ale jednak dziura w moście jest. Oprócz długości deski ważne były też gwoździe wystające z owej nieszczęsnej deski naszego fantastycznego kobylskiego mostu.

Po przejechaniu przez most autem nasuwa się jedno pytanie gdzie są ludzie odpowiedzialni za stan techniczny mostu który łączy Kobyle z Frysztakiem. Przecież codziennie tym mostem przechodzą dzieci do szkoły, dorośli do pracy, już nie mówiąc o setkach aut które przejeżdżają przez most na rzece Wisłok.

Przy robieniu zdjęć dla dla Państwa spotkaliśmy jedną Panią (która chce pozostać anonimowa) na nasz widok powiedziała: "strach tym mostem chodzić a co dopiero autem jechać...." - nic dodać nic ująć, most jest w fatalnym stanie technicznym, jedna myśl się nasuwa po ostatniej tragedii w Kamieniu Pomorskim, czy trzeba czekać na ofiary aby zająć się mostem który jest w opłakanym stanie, my nie czekajmy......


Będziemy monitorować stan postępów przy remoncie mostu - jeśli taki w ogóle kiedyś nastąpi....

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Wydaje mi się, że należy jak najszybciej poinformować Władze Gminy i nie wywoływać niepotrzebny narzekań społecznych.

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad