Triduum Paschalne w Parafi Frysztak

Od poniedziałku w Kościele Katolickim trwa Wielki Tydzień. W czwartek w naszej parafii zaplanowano o godzinie 18.00 MSZE ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ, w czasie mszy nastąpi przeniesienie Pana Jezusa do ciemnicy. W Piątek o godzinie 16.00 została zaplanowana Plenerowa Droga Krzyżowa której początek zaplanowany jest pod Gminnym Ośrodkiem Kultury - w razie niepogody Droga Krzyżowa zostanie przeniesiona do kościoła. W Wielką Sobotę jak zwyczaj nakazuje zostaną poświęcone pokarmy wielkanocne. W niedziele w naszej parafii o godzinie 6.00 zaplanowane są REZUREKCJE, procesja będzie przebiegać ulicami M. Frysztackiego i Rynkiem, prosimy zostawiać samochody na Parkingu przy kościele jak również przy Ośrodku zdrowia. Tak pokrótce przedstawia się plan na Wielki Tydzień w Parafii Frysztak.

Klikając w link mogą państwo zobaczyć dokładny harmonogram obchodów WIELKIEGO TYGODNIA

Plan Piątkowej Drogi Krzyżowej oraz Procesji w REZUREKCJE
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz