Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Będzie wywóz niebezpiecznych odpadów w naszej Gminie

W dniu 3 Czerwca (środa) 2009 Urząd Gminy Frysztak organizuje obwoźną zbiórkę komunalnych odpadów niebezpiecznych. Firma wynajęta przez naszą Gminę zobowiązuje się do bezpiecznego odbioru i utylizacji materiałów niebezpiecznych, a także zapewnia transport materiałów do specjalistycznego zakładu utylizacji - całkowity koszt ponosi Urząd Gminy Frysztak.
Jedynym kosztem dla mieszkańców naszej Gminy będzie dowóz materiałów niebezpiecznych do miejsc wyznaczonych przez UG Frysztak do odbioru materiałów przeznaczonych do utylizacji.

LOKALIZACJA PUNKTÓW ZBIÓRKI MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH:
  • FRYSZTAK "Baza Gminnej Spółdzielni" - Sch - 3.06.2009 - od 8.30 do 11.30
  • LUBLA - koło Domu Wiejskiego - 3.06.2009 - od 12.00 do 15.00
  • GLINIK GÓRNY - za Domem Strażaka - 3.06.2009 - od 8.30 do 11.30
  • STĘPINA - koło Schronu kolejowego - 3.06.2009 - od 12.00 do 15.00

Do materiałów niebezpiecznych należą:
  • zużyte baterie i akumulatory, odpady zawierające rtęć (termometry, lampy rtęciowe, świetlówki, przełączniki), rozpuszczalniki organiczne, środki czyszczące itp. i opakowania po nich, środki ochrony roślin (owadobójcze, chwastobójcze itp.) i opakowania po nich, resztki farb, lakierów, klejów, środków do konserwacji i ochrony drewna itp.. opakowania po aerozolach, pozostałości po domowych środkach do dezynfekcji, zużyte oleje smarowe, środki do konserwacji metali itp.. różne odczynniki chemiczne np. fotograficzne wraz z opakowaniami, przeterminowane lub tylko częściowo wykorzystane leki, sprzęt AGP wielkogabarytowy, urządzenia AGP (chłodziarki, zamrażarki, lodówki, pralki, piekarniki, urządzenia grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne itp.lsprzet AGP małogabarytowy (odkurzacze, żelazka, tostery, zegary, itp.), sprzęt komputerowy (komputery, drukarki, ksera, laptopy, myszy, klawiaturv).sprzet RTV. narzędzia (monitory, kineskopy, telewizory, radia, telefony, zabawki elektroniczne), elektronarzędzia (wiertarki, piły itp.lsprzet oświetleniowy.
Data dodania posta: 25 Maja 2009

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad