Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Uczennica z Gogołowa wyróżniona

Miło nam poinformować że mieszkanka naszej gminy została wyróżniona na wspólnej uroczystej sesji samorządów terytorialnych z terenu powiatu strzyżowskiego z okazji 10 lecia powstania powiatu. Uroczystość odbyła się 26 Maja 2009 w Strzyżowie.
Wyróżnienie za dobre wyniki naukowe i sportowe z naszej gminy dostała EDYTA STODOLAK uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej w Gogołowie.

Edyta Stodolak - uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Gogołowie. Średnia ocen w roku szkolnym 2007/2008 wynosiła 5,45 a w pierwszym półroczu roku szkolnego 2008/2009 – 5,44. Wszechstronne uzdolnienia i zainteresowania poparte systematyczna pracą i ogromnym zaangażowaniem zaowocowały m.in.: tytułem laureata konkursu humanistycznego oraz tytułem finalisty konkursu matematyczno – przyrodniczego szczebla wojewódzkiego, licznymi osiągnięciami sportowymi, w tym: I miejscem w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

Edycie GRATULUJEMY i życzymy wielu sukcesów !!!

Data dodania posta: 3 Czerwca 2009

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad