Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Festyn integracyjny "RAZEM BYĆ"

Dziś (6.06.2009 - sobota) na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku odbył się festyn integracyjny "RAZEM BYĆ".
Dzięki organizatorom dzieci mogły pojeździć na kucykach, poskakać na trampolinach, pozjeżdżać z dużej dmuchanej zjeżdżalni, nauczyciele z SOSW przygotowali również tor rowerowy z przeszkodami - każdy kto ukończył tor dostał upominki od organizatora.

Panie z SOSW przygotowały swojskie jadło, wypieki, słodkości i wiele niespodzianek kulinarnych, jak chociażby ognisko na którym organizatorzy piekli kiełbaski. Na terenie obiektu można było również modelować w cieście, malować na szkle, Panie plastyczki pomagały w tworzeniu artystycznych makijaży.
Największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa - gdzie dzieci wpisując się na listę mogły losować nagrody zgromadzone przez Panie z SOSW Frysztak.
Całej imprezie towarzyszyły występy artystyczne prowadzone przez Agatę Skibę, w programie artystycznym były: śpiewy, tańce, występy frysztackich artystów. Wszyscy bawili się wybornie, chociaż pogoda zbytnio nie dopisała - było pochmurnie i chłodno jednak na terenie obiektu była gorąca rodzinna atmosfera.


Data dodania posta: 6 Czerwca 2009

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad