Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

FREERUN nowy sport w naszej Gminie !!!

Kolejne ciekawe zajęcie mieszkańców naszej gminy zostało odnalezione przez redakcje blog.frysztak.pl na Youtube. Dziś dla państwa prezentujemy filmy z udziałem mieszkańców którzy uprawiają FREE RUNNING.

DEFINICJA: Freerun, free running, 3run
(ang. dowolny bieg) – sport ekstremalny, który polega na wykonywaniu efektownych i trudnych tricków w czasie pokonywania przeszkód na trasie biegu. Za prekursora freerunningu uważa się Sébastiena Foucana, który odłączył freerun od parkouru.Pierwszy film to pokaz umiejętności chłopaków z Cieszynie na terenie Frysztaka:


Na drugim filmie chłopaki pokazują ewolucje akrobatyczne na terenie Kąpieliska Frysztak:Więcej informacji o grupie oraz sporcie freerun mogą państwo znaleźć na stronie http://www.3stunt.za.pl
Data dodania posta: 14 lipca 2009

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad