Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Niedziela z Dniami Frysztaka

Wczoraj (5.07) zakończyły się tegoroczne Dni Ziemi Frysztackiej. Niedziela to kulminacyjny dzień w programie Dni Ziemi Frysztackiej, która zamienia się w wielki piknik rodzinny na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

FOTO: Zespoły taneczne podczas pokazu

Wystartowaliśmy punktualnie o godzinie 16.00 z programem tanecznym zespołów Zygzak, Zygzak II, Zygzaczek oraz Bzyczki. Dzieci prezentowały swoje układy taneczne, a także prezentowały wybrane tańce towarzyskie.

FOTO: Pokaz jazdy Ekstremalnej w wykonaniu Pana Krystiana

O godzinie 16.30 na korty wyjechał na swoim rowerze Pan Krystian Herba prezentując widowni jazdę ekstremalną na dwóch, nierzadko jednym kółku. Pan Krystian rozgrzał swoimi wyczynami publiczność do czerwoności, pokazując bardzo ciekawe akrobacje na rowerze.

FOTO: Biesiada na frysztackiej scenie

Po akrobacjach rowerowych na deskach sceny frysztackiej rozbrzmiała biesiada w wykonaniu artystów z Łodzi. Artyści śpiewali znane i lubiane piosenki biesiadne, a mieszkańcy naszej gminy równo im w tym pomagali.

FOTO: Koncert zespołu Tarzan Boy

Kolejną atrakcją Dni Ziemi Frysztackiej był występ zespołu Tarzan Boy, chłopaki grający muzykę Disco Polo rozgrzali naszą publiczność do czerwoności, mimo przejścia niewielkiego deszczyku, młodzież bawiła się wyśmienicie w rytm muzyki.

FOTO: Chrząszcze

Muzyka już brzmiała do samego końca, kolejnym zespołem który wystąpił tego dnia byli Chrząszcze. Chrząszcze to nasi polscy Beatlesi, grający największe przeboje zarówno polskie jak i zagraniczne.

FOTO: Występ Pana Andrzeja Cierniewskiego

Na koniec dnia, wieczoru na scenie pojawiła się gwiazda tegorocznych Dni Ziemi Frysztackiej Pan Andrzej Cierniewski. Koncert pana Andrzeja chociaż późno, był efektownie i profesjonalnie przygotowany. Na koniec nszego gminnego Święta nad stadionem rozbłysneły fantastyczne fajerwerki aby ukoronować tą fantastyczną iprezę.

Data dodania posta: 6 lipiec 2009

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad