Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

II Plener rzeźby w drewnie za nami

Wczoraj zakończył się ostatni dzień II Międzynarodowego Plener w Drewnie - Gogołowskie drzewoludy 2009. Od poniedziałku do piątku grupa artystów rzeźbiła dzieła w drewnie - tematem tegorocznego pleneru były postaci baśniowe ze wskazaniem na sztukę ludową.


Weekend na Dziole w Gogołowie to wielki finał całego pleneru - występy muzyczne, artystyczne. Na scenie w piątek wystąpili tacy artyści jak Pogodno, Czesław Śpiewa. W sobotę mimo niezbyt korzystnej pogody, koncerty trwały dalej, na Gogołowskiej scenie zaprezentowały się Ratatam i Kawałek Kulki.

Niedziela "Pod dziedzicem" to podsumowanie całego pleneru, występy kapeli ludowej z Januszkowic, Występ zespołu tanecznego ZYGZAK w prostych historiach, a także zabawa taneczna z zespołem Paradox.


Chodziło głównie aby to miejsce dodatkowo uatrakcyjnić. Miejsce, w którym odbywa się plener jest atrakcyjne samo w sobie, jest to punkt widokowy. Chcąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten teren stworzyliśmy tutaj wyciąg narciarski. Oprócz tego chcieliśmy aby stworzyć tutaj coś takiego, aby ludzie przyjeżdżali do nas w lecie. Stąd ten plener Gogołowskie Drzewoludy – wyjaśnia właściciel wyciągu narciarskiego "Pod dziedzicem"
Oczywiście już dziś zapraszamy na III Międzynarodowy plener rzeźby w drewnie - GOGOŁOWSKIE DRZEWOLUDY 2010. Zima oczywiście zapraszamy na narty do Gogołowa na stok "Pod dziedzicem". Do zobaczenia za Rok !!!!

Data dodania posta: 31 sierpnia 2009

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad