"NASZE PASJE" - Kilka słów o… MMORPG

Pewnego dnia kolega powiedział mi że dostał świetna grę mmorpg. Gra nazywała się Lineage 2. Nie wiedziałem co to za gra, mimo że bardzo lubiłem grać w tego typu gierki i bardzo chciałem sprawdzić czy jest dobra. Poszukałem w necie i znalazłem filmiki z tej gry i była porostu przepiękna !!! Od razu zabrałem się za ściąganie :)
Na początku nie miałem pojęcia o co w tej gierce chodzi ale z każdym dniem było coraz lepiej i coraz bardziej mnie wciągnęło. Dzięki tej grze poznałem dużo fajnych ludzi, przy czym było mnóstwo dobrej zabawy.


Zachęcam wszystkich którzy lubią grać w gry do grania w tą właśnie wspaniałą gierkę.

INFO O GRZE
Sama gra wyróżnia się od innych tego typu piękną grafiką, ciekawą fabułą oraz piekielnie wciągającą grywalnością. Do wyboru mamy 6 różniących się ras, takich jak ludzie, elfy, mroczne elfy, orki, krasnoludy oraz kamaele. Każda rasa ma swe własne wyróżniające się klasy, każdą gra się inaczej, każda ma swoja historie, bogów, własne krainy, miasta, królestwa. Świat jest wielki, podzielony na dwa kontynenty. Każdy kontynent ma odmienny klimat, potwory, budowle, mieszkańców. Nieraz spędzamy kilka godzin na podróżach, podziwianiu krajobrazów, odkrywaniu nowych terenów. Mamy możliwość także założyć własną gildie, by stanąć w szranki w raz z innym klanami, w wojnach o zamki, prestiż, a nawet panowanie nad krajem. Gra jest genialna i naprawdę można sobie wymazać z życiorysu kilka dobrych miesięcy.

FABUŁA
W świecie Lineage 2 istnieją trzy główne królestwa, które mieszczą się na dwóch wielkich kontynentach. Aden, młode królestwo, które zostało ustabilizowane za czasów króla Raula, który stłumił wojnę domową. Elmore, potęga militarna, ulokowana na północnej części kontynentu. Gracia, w której toczą sie krwawe bitwy o tron, jest położona za oceanem na zachód. Chodź każde z tych królestw nie było na tyle silne by podbić drugie, każde dążyło by panować nad cala krainą, wiec odczuwając ze mogą być zaatakowane, zaczęły trenować nowych bohaterów.
I Ty zostałeś wrzucony w ten chaos. Lecz w przeciwieństwie do innych, słabych osób, Ty posiadasz moc do bronienia się. W Lineage 2 twoja postać nie ma postawione kim może być na starcie. Możesz być wielkim i sławnym kowalem, a może masz ambicje by stanąć jako król na czele jednego z królestw i zapanować nad światem? Tu Ty piszesz własna historie.Więcej filmików na YouTube
Dodaj do Google Plus

2 - ilość komentarzy :

  1. "zabrałem się za ściąganie". proponuje zmienić ten wpis bo grozi jedynie 'nalotem' policji na dom...

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tam wole World of Warcraft ;)

    OdpowiedzUsuń