Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Tour de Pologne przejedzie przez naszą Gminę

Wszystkich kibiców kolarstwem informujemy że 6.08.2009 Czwartek przez Gminę Frysztak przejedzie peleton 66. wyścigu Tour de Pologne, wszystkich fanów kolarstwa zapraszamy.

Tour de Pologne to impreza która wpisała się w światowy terminarz kolarstwa, dzięki przesunięciu zawodów miesiąc wcześniej na sierpień, możemy spodziewać się w naszym kraju najlepszych zawodników kolarstwa światowego.

"Jestem przekonany, że ta zmiana podniesie wartość Tour de Pologne w technicznym tego słowa znaczenia oraz że to wydarzenie, którego znów będziemy świadkami, nie zawiedzie oczekiwań całego świata kolarstwa i jego fanów, z którymi z nie cierpliwością czekamy, aby dzielić wrażenia z całego tygodnia ścigania..." - powiedział Prezydenta UCI Pat Mc Quaid - źródło: http://www.tourdepologne.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy na trasę 66. Tour de Pologne, przewidywany czas przejazdu przez naszą gminę pomiędzy godziną 14.09 a 14.18 - przyjdź kibicuj zawodnikom. Plan trasy przejazdu wiedzie przez Cieszynę, Pułanki, Frysztak ul. Rzeszowska, Twierdza rondo, Lubla. Poniżej plan trasy przejazdu peletonu przez Gminę Frysztak.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad