Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

1 września - WITAJ SZKOŁO !!!

Dziś rozpoczął się nowy rok szkolny w całej Polsce jak i w naszej Gminie. Od tego roku nowością w szkołach była możliwość zapisania 6 - latków do pierwszej klasy, z naszych informacji wynika że w powiecie strzyżowskim żaden rodzic nie skorzystał z tej opcji.

Od tego roku po 25 latach na maturze będzie obowiązkowa matematyka. Maturzyści obowiązkowo będą musieli również zaliczyć język polski i język obcy. Maturzyści mogą też wybrać 6 przedmiotów dodatkowych ale te nie będą miały wpływu na to czy matura jest zdana, czy nie.
FOTO: dzieci z rodzicami wracający z rozpoczęcia roku szkolnego

Znów nowe podręczniki: od tego roku szkolnego wchodzi nowa podstawa programowa, to oznacza nowe podręczniki zarówno dla pierwszych klas podstawówek jak i gimnazjum

FOTO: Jedna z sal w Publicznym Przedszkolu we Frysztaku

W naszej gminie też duże zmiany. Największą niewątpliwie jest remont Publicznego Przedszkola we Frysztaku. Przedszkolakom przez wakacje odnowiono wszystkie sale, każda sala w przedszkolu od tego roku wyposażona jest w ubikacje.

Redakcja Frysztak24.pl wszystkim uczniom w tym roku szkolnym życzy samych sukcesów, pogłębiania wiedzy i wielu wielu nagród w konkursach naukowych i sportowych.

Data dodania posta: 1 września 2009

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Chętnie oglądnąłbym taki artykuł przypominający o laureatach olimpiad.

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad