Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Gimnazjaliści z sukcesami w powiecie

W minioną środę (23.09) w Strzyżowie odbyły się zawody powiatowe dla Gimnazjalistów. W zawodach powiatowych dobrze zaprezentowali się gimnazjaliści z naszej Gminy a w szczególności dziewczyny które zdobyły 3 pierwsze miejsca oraz jedno drugie miejsce.


Klasyfikacja:
Dziewczęta które zdobyły miejsce na podium w powiatowych zawodach w Strzyżowie:
Nieroda Nikolina - 4,07 - I miejsce w skoku w dal, Kuternoga Agata - 20,20m - I miejsce w oszczepie, Filip Paulina - 1,65 min - I miejsce w biegu na 600 metrów, Król Małgorzata - 7,95m - II miejsce w Kuli,

W kategorii chłopców Wiatrowski Michał - 30,90m - I miejsce w oszczepie

Serdecznie gratulujemy młodym sportowcom z naszej gminy i życzymy jeszcze większych sukcesów na zawodach wojewódzkich.

Więcej informacji na temat sportowców z naszej gminy mogą państwo znaleźć na stronie http://gimnazjum.frysztak.pl/

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad