Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Konkurs NASZE PASJE zakończony, nagrody wręczone

Zakończył się pierwszy konkurs -"Nasze Pasje" organizowany przez portal Frysztak24.pl oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WENTA". W konkursie brało udział 5 uczestników, mieszkańców naszej gminy, którzy opisali swoje zainteresowania, pasje, hobby. Dziękujemy wszystkim internautom którzy pomogli wyłonić za pomocą Ankiety zwycięzców konkursu NASZE PASJE.


Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Katarzyna Mocek z Twierdzy która opisała swoją pasje "Kilka słów o… sztuce z orientu", a internauci oddali na nią 574 głosy co dało 32% ogólnej liczby głosów.

Drugie miejsce zajęła Martyna Szufnarowska z Kobyla która opisała literaturę jako swoją pasje, zatytułowaną "Kilka słów wierszem o literaturze", Martyna w głosowaniu uzyskała 504 głosy co daje 28% łącznej liczby głosów.

Trzecie miejsce w naszym konkursie zajął Piotr Jakubowicz z Cieszyny który opisał swoje wyczyny akrobatyczne - "Tricking story", Kuba otrzymał 440 głosów co dało 24% wszystkich głosów.

Na 4 i 5 miejscu uplasowali się odpowiednio Wojciech Król z Frysztaka za "Skate historia", oraz Aleksander Mika za "Kilka słów o… MMORPG".

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszego rozwoju własnych zainteresowań.

Portal Frysztak24.pl dziękuje również sponsorowi nagród Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WENTA" bez którego wkładu i ufundowanych nagród nie można byłoby zorganizować konkursu NASZE PASJE.

Redakcja Frysztak24.pl nadal zbiera prace związane z Pasjami Mieszkańców Naszej Gminy. Jeśli macie swoje pasje, znacie kogoś kto ma jakąś ciekawą pasje, zapraszamy do podzielenia się własnymi zainteresowaniami. Kontakt redakcja@frysztak24.pl

Data dodania posta: 19 września 2009

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad