Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Atak Zimy w naszej Gminie

Dziś zima zaatakowała całą południowo - wschodnią Polskę. Opady śniegu nie ominęły również Gminy Frysztak. Mimo zapowiedzi meteorologów którzy informowali o opadach deszczu ze śniegiem w naszej gminie od rana pada non stop śnieg który tworzy niebezpieczne błoto pośniegowe na drogach powiatowych, a na drogach gminnych tworzy się kilkucentymetrowa warstwa śniegu.

Wszystkich kierowców informujemy o bardzo śliskich drogach i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Jeśli zrobiłeś zdjęcie z ataku zimy w naszej gminie prześlij je na adres kontakt@frysztak24.pl

ZDJĘCIA ZROBIONE PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW PORTALU - Kliknij TU !!!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad