Modernizacja drogi powiatowej Frysztak - Gogołów - Klecie ZAKOŃCZONA !!!

Z końcem sierpnia 2009 roku zostały zakończone prace związane z modernizacją drogi powiatowej Frysztak - Gogołów - Klecie. Inwestycję realizowano w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011, zakładającego poprawę bezpieczeństwa pieszych i pojazdów. Łączny koszt realizacji zadania wyniósł 4.485.437,26 zł. Wykonawcą robót było konsorcjum firm z Krosna: Rejon Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych. Powiat Strzyżowski na jego realizację otrzymał 2.154.000 zł z budżetu państwa, partnerem projektu była Gmina Frysztak, która przekazała na ten cel 1.077.000 zł, 1.254.437,26zł pochodziło z budżetu powiatu.


„Cieszę się z tej inwestycji, bo zakończyliśmy modernizację całego ciągu drogowego Frysztak - Gogołów - Klecie na terenie powiatu strzyżowskiego" - mówi Pan Krzysztof Piękoś - Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Strzyżowie.
Więcej o modernizacji drogi na terenie naszej Gminy możesz przeczytać na stronie Powiatu Strzyżowskiego - www.strzyzow.pl - Serdecznie zapraszamy

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz