Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Bo tu wyrosłem – frysztackie spotkania z poezją”

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku zapraszana na wieczór autorski i promocję książki „Bo tu wyrosłem – frysztackie spotkania z poezją”, który odbędzie się w dniu 28 listopada 2009 r. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.

Na książkę składają się wiersze i piosenki autorów wywodzących się z naszej małej Ojczyzny. W gronie poetów znalazło się 17 autorów, którzy korzeniami sięgają ziemi frysztackiej i odważyli się wyjąć z „szuflady” wiersze prezentując je szerokiej publiczności.


Autorzy tomiku: Ks. Zenon Bieszczad, Janusz Czekajowski, Franciszek Godek, Iwona Górka, Teresa Guzy, Beata Jurasz Kalisztan, Maria Kołodziejczyk, Katarzyna Leszczyńska, Anna Liszcz, Jan Liszcz, Marcin Matuszak, Józefa Mocek, Mieczysław Mularski, Janusz Strzępek, Gabriela Włodyka, Augustyn Ząbik, Adam Żuchowski.

Książka została wydana ze środków PPWOW, Stowarzyszenia Fundusz Rozwoju i Promocji Ziemi Frysztackiej oraz Gminy Frysztak.

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Brawo Jolu!Dzięki,że ogłosiłaś tak ważne wydarzenie w naszej gminie.Mam nadzieję że zainteresowani się dowiedzą,a miłośnicy poezji przyjdą na spotkanie.A ja nie muszę już osobiście zapraszać tych;którzy chcą posłuchać"co nam w duszy gra i śpiewa"Poezja dla mnie jest wszystkim;radością,smutkiem i szczęściem...

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad