Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Trwa konkurs fotograficzny pn. „Powiat Strzyżowski – nasza Mała Ojczyzna”

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Frysztak do wzięcia udziału w konkursie „Powiat Strzyżowski – nasza Mała Ojczyzna” który organizowany jest z okazji 10 - lecia Powiatu Strzyżowskiego. Na uczestników konkursu czekają cenne nagrody w każdej z kategorii, w tym m.in.: sprzęt fotograficzny, elektroniczny oraz nagrody książkowe. W kategorii „fotografia szkolna" przewidziane są również nagrody dla opiekunów uczniów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić kilka zdjęć (5-15) w formie cyfrowej o rozdzielczości minimalnej 600 dpi. oraz 3 zdjęcia w formie papierowej w formacie A4 i złożyć je w nieprzekraczającym terminie do 15 maja 2010 roku w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Strzyżowie, pokój 313. Osoby uczestniczące w konkursie muszą również wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy. W konkursie biorą udział tylko kolorowe fotografie wykonane w latach 2008 - 2010 na terenie powiatu strzyżowskiego. Każdy z uczestników może wziąć udział we wszystkich 4 dziedzinach tematycznych konkursu: natura, kultura, społeczeństwo, gospodarka, rolnictwo i działalność samorządowa.
Zebrane cykle fotografii zostaną ocenione przez Komisję Konkursową, która na podstawie zdjęć w formie papierowej oraz cyklu fotografii cyfrowych wyłoni laureatów w poszczególnych kategoriach. Zapraszamy do udziału!

Formularz Regulamin Konkursu

Źródło: http://www.strzyzowski.pl/
Data dodania posta: 20 stycznia 2010

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad