Wybieramy Kobietę Przedsiębiorczą 2009 roku

Do II edycji plebiscytu na najbardziej przedsiębiorczą kobietę roku 2009 można zgłaszać Panie, które prowadzą własną działalność gospodarczą, aktywnie działają w organizacjach społecznych, politycznych, posiadają ponadprzeciętne zdolności w różnych dziedzinach.

Z terenu Gminy Frysztak została zgłoszona do tego plebiscytu Pani Regina Matyka.

W pełni zasługuje na taki tytuł. Jest Radną Rady Gminy Frysztak, wiceprzewodniczącą Komisji Rady Gminy do spraw „Rozwoju Gospodarczego i Budżetu'', wiceprzewodniczącą Komisji do spraw”Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych”” oraz Przewodniczącą Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, dlatego wiele czasu poświęca problemom Gminy Frysztak.

Właścicielka firmy Matyka - Walczak. w Cieszynie.

Prywatnie wdowa i matka czwórki dzieci. Jej motto życiowe zmienia się wraz z wiekiem i po różnych doświadczeniach. Najważniejsze dla Niej to być człowiekiem. A motto życiowe : ,, Nie jestem bo o mnie mówią, ale mówią bo jestem''. Nie ma konkretnego celu, cieszy się z każdego nowego dnia i stara się czerpać z niego pełnymi garściami. Ma wspaniałe dzieci, lubi to co robi. Sama twierdzi że jest szczęśliwa - i na taką wygląda. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, twierdząc, że jak się nie mierzy wysoko, to upadki są mniej bolesne.

Głosuj na REGINĘ MATYKĘ. Jeśli chcesz, by Kobietą przedsiębiorczą 2009r. została Regina Matyka, wyślij SMS na numer 72051o treści nkobieta 4. Koszt jednego SMS to 2,44 zł z VAT.
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz