Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Przedstawiciele, mieszkańcy Gminy Frysztak w delegacji powiatu strzyżowskiego

We wtorek 13.04.2010 r. do Warszawy udała się delegacja mieszkańców, młodzieży i władz samorządowych powiatu strzyżowskiego, aby w stolicy oddać hołd śp. Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu i Jego małżonce, którzy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. W skład delegacji weszli również przedstawiciele, mieszkańcy Gminy Frysztak:
Wójt Gminy Frysztak - Jan Ziarnik, Zastępca Wójta Gminy Frysztak - Adam Filip, Starosta Strzyżowa mieszkaniec naszej Gminy - Robert Godek oraz pracownik starostwa - Andrzej Twardowski.


Więcej informacji o delegacji z powiatu strzyżowskiego, która oddała hołd Parze Prezydenckiej można przeczytać na stronie powiatu strzyżowskiego - www.strzyzowski.pl


Prześlij komentarz

3 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. "Dziwny ten świat" -spiewał Czesław Niemen, jakie to prawdziwe

    OdpowiedzUsuń
  2. oj tak dziwny, ale zastanówmy się dlaczego? czy to nie z naszej winy? Czy nie powinniśmy się zastanowić nad tym co robimy? ta ciągła pogoń za pieniędzmi, stanowiskami, popularnością! w tym wszystkim zapominamy o naszych bliźnich o maluczkich tego świata, którzy nie mają głosu aby się bronić, pomyślmy o środowisku, o zwierzętach, o tych wszystkich ekosystemach których już nie zobaczymy, a przecież to wszystko tworzy jedność a nie tylko człowiek Należy o to dbać! często o tym niestety zapominamy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie ma co komentarz powyżej spójny z tematem :]

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad