Ugodził nożem w serce

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ugodził nożem w serce mieszkańca gminy Kołaczyce. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z zakładów mięsnych w Jaśle. Dziś podejrzany usłyszy od prokuratora zarzut usiłowania zabójstwa. Grożą mu surowe konsekwencje, nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W miniony piątek do jasielskiego szpitala trafił mężczyzna z raną kłutą serca. Jego stan był bardzo ciężki, po przebytej operacji do niedzieli utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Po wybudzeniu, 28-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce oświadczył, że został ugodzony nożem przez znajomego z pracy.


Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że jest nim 35-letni mieszkaniec gminy Frysztak. Podejrzany po kilku godzinach został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się, że w pracy pomiędzy nim, a pokrzywdzonym doszło do sprzeczki, w czasie której ugodził go nożem masarskim w klatkę piersiową. Podczas składania wyjaśnień oświadczył, że był wówczas pijany.

Zatrzymany mężczyzna zostanie dzisiaj doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jaśle, gdzie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grożą mu surowe konsekwencje, nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Policjanci będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie.

Dodaj do Google Plus

3 - ilość komentarzy :