Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wywieśmy Flagi Narodowe!

70 lat temu w Katyniu zostali bestialsko zamordowani ludzie, których bez cienia wątpliwości możemy nazwać patriotami.

W sobotę 10 kwietnia ponownie w okolicach Katynia zginęli Polacy. Polacy, których również nazwać możemy patriotami. W tragicznym wypadku zginęli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska. Zginęli także: ostatni Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu RP, posłowie RP, senatorowie RP, generałowie WP.


Wszystkie te wymienione osoby, jak również pozostali uczestnicy tego lotu, to osoby, które chciały oddać hołd pomordowanym w 40-tym roku. Jechali oddać im cześć w imieniu wszystkich Polaków, także w naszym.

We współczesnych czasach patriotyzm, wydawać by się mogło, stracił na znaczeniu, stał się niezbyt mile widziany. Symbole narodowe – gdyby nie urzędy, instytucje i placówki oświatowe - byłyby zupełnie niewidoczne.

Warto by więc było - myślę sobie - byśmy przeżywając tę narodową tragedię odważyli się także na zewnątrz pokazać naszą jedność i nasz patriotyzm. Wywieśmy Flagi RP na swoich domach - choćby na czas żałoby narodowej.

Adam Filip

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad