Na Wisłoku już spokojnie. IMGW prognozuje kolejne opady !!!


Dziś poprawiła się sytuacja na Wisłoku, woda opadła od wczoraj o około 60 - 80 cm. Niestety to nie koniec problemów w naszej Gminie. Od wczorajszego wieczora znowu zaczął padać deszcz, Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Krakowie ogłosiło trzeci, najwyższy stopień zagrożenia opadami deszczu w regionie. 

Według Meteorologów z krakowskiego IMGW ma padać aż do Piątku, przewidywana wysokość opadów na Podkarpaciu - od 10 do 20 mm. Jeśli w dalszym ciągu utrzymają się znaczne opady deszczu na terenie Gminy znów mogą przybrać lokalne małe rzeki, co może przyczynić się do kolejnych lokalnych podtopień.

Jeśli posiadają państwo zdjęcia z Powodzi w naszej Gminie prosimy o przesłanie ich na adres redakcja@frysztak24.pl. Wszystkie zdjęcia z powodzi można znaleźć w galerii zdjęć naszego portalu. LINK KLIKNIJ TU !!!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz