Pijani rodzice "opiekowali się" trójką dzieci

Wczoraj policjanci interweniowali w jednym z domów w miejscowości Pułanki.  Na miejscu zastali kompletnie pijanych rodziców, pod których "opieką" przebywało troje dzieci.

Gdy policjanci z Posterunku Policji we Frysztaku przyjechali na miejsce, drzwi domu otworzyła im kobieta, która z trudnością utrzymywała równowagę. Obok niej stał kompletnie pijany mężczyzna.
W tym czasie w domu przebywało troje dzieci w wieku 5, 11 i 12 lat.  Policjanci sprawdzili stan trzeźwości rodziców - jak się okazało oboje znajdowali się w stanie silnego "upojenia" alkoholowego. Mieli ponad 3 promile alkoholu w organiźmie. Dzieci zostały przekazane pod opiekę ich babci, natomiast pijani rodzice zostali przewiezieni do KPP w Strzyżowie i zatrzymani do wytrzeźwienia.

Dodaj do Google Plus

9 - ilość komentarzy :

 1. Dobrze że ktoś zadzwonił ze rodzice są w takim stanie , bo później dochodzi do nieszczęsc.

  OdpowiedzUsuń
 2. z drugiej strony, i jakby do tego nie podchodząc to nieszczęściem będzie również odebranie rodzicom dzieci bo są na to duże szanse niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szaleństwo i głupota "dorosłych"! Zero odpowiedzialności za życie i zdrowie drugiego człowieka. Jaki wzór wyniosą te dzieci z domu? Na jakich ludzi wyrosną? Jakie będą mieć wspomnienia z dzieciństwa? (Pytanie retoryczne)odpowiedź nasuwa się sama

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Patologiczna rodzina.Szkoda dzieci ,że w takim domu się wychowują.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ileż to rodzin stoczyło się na dno przez podstępny alkohol? Każdy znajdzie podobny do opisanego przykład wokół siebie bo i wiele rodzin jest tym rakiem dotkniętych.
  Nie wiem czy to zgłoszenie było aktem rozpaczliwej pomocy, czy też była to tzw 'uczynna dusza'. Pocieszam się jednak, że obróci się to na lepsze dla tej rodziny. Wierzę, że tak się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może to zdarzenie otrząśnie tę rodzinę i inne mające taki problem; "z alkoholowego snu o szczęściu"

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100514/STRZYZOW/675892457

  OdpowiedzUsuń