Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wylały już wszystkie rzeki w naszej Gminie !!! FOTO i VIDEO

Już wszystkie rzeki w naszej Gminie wylały. Coraz gorsza sytuacja notowana jest na Wisłoku, który z minuty na minute przybiera - mogą wystąpić "Cofki" do lokalnych mniejszych rzek.


Padający ciągle deszcz podnosi szybko stan wody w małych miejscowych rzekach, w niektórych miejscach woda przelewa się na drogi co uniemożliwia przejazd. Wiele domów już zostało zalanych, a sytuacja jest coraz gorsza.
Strażacy pracują w kilku miejscach naszej Gminy, wszystkie zastępy są w miejscach najbardziej zagrożonych. Niestety nie mamy optymistycznych informacji meteorolodzy przewidują dalsze opady deszczu i wzrost poziomu wody. Opady mają potrwać przynajmniej do jutrzejszego wieczoru.Zobacz zdjęcia rzek z naszej Gminy - LINK Kliknij TU

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. A będą jakieś dzisiejsze zdjęcia z Frysztaka? Bo po porannych alarmach czuję, że nie jest zbyt dobrze w okolicach Wisłoka... No i ten artykuł, że Sieniawa się przepełnia i będą upuszczać wodę brzmi groźnie.

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad