Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Muzyczna zgraja” spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku zapraszamy na IV PODKARPACKIE SPOTKANIA PISARZY Z MŁODYMI CZYTELNIKAMI -Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH pod hasłem "MUZYKA ROZWIJA WYOBRAŹNIĘ".11 czerwca 2010 r. „Muzyczna zgraja” spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską odbędzie się w Szkole Podstawowej we Frysztaku – godz. 14.00.


Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi.
Autorka scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak „Tut turu” i „Miganki” czy „Piosenkarnia”, emitowanych przez Program 1 TVP. Autorka współpracowała również programami: „5,10,15” i „Domowe przedszkole”.
Poza twórczością telewizyjną, na koncie Izabelli Klebańskiej znajdują się teksty piosenek dla dzieci, stworzone na potrzeby programów telewizyjnych i radiowych. Część z nich ukazała się na kasetach audio: „Kocham rap”, „Nogi Angeli” i „Śpiewaj”.
Pisze również scenariusze teledysków muzycznych. W 2001 otrzymała statuetką Yacha za najlepszy scenariusz roku do piosenki pt. „Rowerek” w wykonaniu Pawła Kukiza i zespołu Piersi.
Izabella Klebańska popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w niezwykle dowcipny i przystępny sposób. Na spotkaniach posługuje się zarówno dowcipnym wierszem, jak i skrzypcami. Dzięki temu własne teksty zilustruje muzyką na żywo. Łączy świetną zabawę z potężną dawką rzetelnej wiedzy muzycznej.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad