Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Oberwanie chmury na terenie Gminy!!! ZDJĘCIA I FILMY OD MIESZKAŃCÓW.

Dziś w godzinach popołudniowych, na terenie naszej Gminy przeszło potężne oberwanie chmury. Wiele domów jest podtopionych. Tak intensywny deszcz i do tego nasiąknięta gleba spowodowały utworzenie w wielu miejscach regularnych rzek na drogach – kierowcy mogą mieć problemy z przejazdem. Prosimy zachować ostrożność.

Mieszkańcy Cieszyny, których spotkałem mówili: „Takiej wody to tu jeszcze nie było, kiedy to się wreszcie skończy!” Strach pomyśleć co przyniosą kolejne godziny.

Sytuacja jest o tyle tragiczna, że niektórzy mieszkańcy nie otrząsnęli się po ostatnich powodziach które wystąpiły na terenie Gminy Frysztak, a dziś natura po raz kolejny pokazała swoje złe oblicze.

Jeśli posiadają Państwo zdjęcia lub filmy z burzy w naszej Gminie prosimy o przesłanie ich na adres redakcja@frysztak24.pl 

Zdjęcia również w GALERII ZDJĘĆ - Kliknij tu !!!

Prześlij komentarz

3 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. witam czy droga Krosno-Frysztak-Klecie jest przejezdna?

    OdpowiedzUsuń
  2. A czy ktoś wie kiedy zostanie wznowiona dostawa wody? To już trochę przesada, że wody nie ma od piątkowej burzy, a o beczkowozie nikt nie pomyślał... Nie widzę żadnych ogłoszeń w sprawie wznowienia pracy wodociągów. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy non stop są problemy z lokalnymi wodociągami, tak źle nie było od lat. Co chwile awaria. Czy też to zauważyliście? Dawniej woda była lepszej jakości, a teraz nawet zdarza się 'lekko podkolorowana'...

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad