Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

TESSERAKT, WAŁY KARDANA, NOISE ADDICTED, NEONOVI, ALTEREGO - I edycja "POD PRĄD" Festiwal rozmaitości scenicznych

31 maja o godz. 24:00 zakończył się etap zgłoszeń wykonawców do Pod Prąd - Festiwal Rozmaitości Scenicznych, który odbędzie się 3 lipca 2010 - SOBOTA - podczas obchodów Dni Ziemi Frysztackiej, start godzina 19.00, obiekt Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Przed organizatorami stanęło nie lada wyzwanie wybrania z 20 zgłoszonych zespołów, tylko 5, które zagrają 3 lipca na frysztackiej scenie. Zadanie było trudne, narada długa i burzliwa.
Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim różnorodnością. W końcu to Festiwal Rozmaitości Scenicznych ! Następnie brzmieniem, wrażeniem, poziomem… Sam poziom był wyrównany, a większość zgłoszonych zespołów gra szeroko rozumianą muzykę rockową. Tym trudniejsze mieliśmy zadanie.

Zgodnie z regulaminem kolejność występów na festiwalu ustaliliśmy w drodze losowania.

Oto lista wybranych zespołów w kolejności, w jakiej zagrają:

   1. TESSERAKT
   2. WAŁY KARDANA
   3. NOISE ADDICTED
   4. NEONOVI
   5. ALTEREGO


Dziękujemy serdecznie wszystkim zespołom, które zgłosiły chęć udziału w festiwalu. Jest nam bardzo miło, że nie zraził Was fakt, że Pod Prąd zagra pierwszy raz. My mamy nadzieję na kontynuację idei w przyszłych latach. Być może wtedy się spotkamy. Już dziś SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Wkrótce na stronie głównego patrona medialnego Frysztak24.pl prezentowane będą sylwetki zespołów które zagrają na I edycji Festiwalu. Sylwetki ZESPOŁÓW prezentowane będą zgodnie z wylosowaną kolejnością, jaką wystąpią  na frysztackiej scenie

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. widzę że porządne zespoły wystąpią:) bardzo dobrze:) będzie czego posłuchać i do czego poskakać, cieszę się że alter ego zagości bo to fajne chłopaki są i fajnie grają:)

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad