Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

NEONOVI zwycięzcą - "Pod Prąd" - festiwalu rozmaitości scenicznych.

W sobotę odbyła się pierwsza edycja imprezy zatytułowanej "Pod Prąd festiwal rozmaitości scenicznych". Na frysztackiej scenie zagrało dla nas pięć zespołów, które zakwalifikowały się do I edycji festiwalu "POD PRĄD". Zwycięzcą I edycji festiwalu została rzeszowska grupa "NEONOVI" - Gratulujemy !!! Pozostałym czterem zespołom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w tegorocznej edycji "Pod Prąd festiwal rozmaitości scenicznych". TO JUŻ PEWNE ŻE "POD PRĄD FESTIWAL ROZMAITOŚCI SCENICZNYCH" ZAGOŚCI W NASZEJ GMINIE NA DŁUŻEJ - ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU.


Koncerty zaczęły się z lekkim opóźnieniem. Na skutek przelotnego deszczu, który pojawił się w godzinach popołudnowych, sprzęt nie działał poprawnie i nasz dzielny akustyk Maciek miał lekkie problemy z "odpaleniem" go. Na szczęście szybko zdołał uporać się z problemem, i nasza prowadząca BOŻENA oficjalnie mogła rozpocząć "POD PRĄD - festiwal rozmaitości scenicznych". Koncerty odbywały się już zgodnie z planem, a z minuty na minutę pod sceną we Frysztaku gromadziło się coraz więcej osób, aby bawić się przy muzyce goszczących u nas zespołów.

Już wkrótce na naszej stronie pojawią się filmy z koncertów grup, które uczestniczyły w I edycji "POD PRĄD festiwal rozmaitości scenicznych".

Stowarzyszenie Fundusz Promocji i Rozwoju Ziemi Frysztackiej dziękuje serdecznie GOK-owi i GOSiR-owi za pomoc w organizacji festiwalu, Wójtowi Gminy Frysztak za wsparcie, a także firmom: Wenta, Delikatesy Centrum, p. Wacławowi Salamonowi, Neo Design za wsparcie finansowe, Zakładowi Komunalnemu za pomoc w porządkowaniu całego obiektu i innym, którzy przyczynili się do organizacji całego festiwalu.


ZAPRASZAMY PONOWNIE ZA ROK!!!

Prześlij komentarz

5 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. A kto był w jury decydującym o wynikach konkursu?

  OdpowiedzUsuń
 2. z tego co wiem to pan Maciek akustyk, pani Madzia Wiśniowska (dyrygentka chóru Sokół ) i jeszcze jakieś dwie osoby:) szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z werdyktu, bo wydaje mi się, że niektóre grupy lepiej się zaprezentowały.. nie mówiąc już o Alter Ego, któremu nie przeszkadzał nawet brak prądu, a atmosfera była przy tym niesmowita... ale cóż.. liczy się dobra zabawa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem zasłużona wygrana dla Neonovi, bardzo ciekawy rockowy zespół. Aczkolwiek przydałyby się jeszcze inne nagrody, wyróżnienia, bo poziom np. Tesserakt czy Alterego też był wysoki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co ja podsłyszałam, to nie mogli się zdecydować między Neonovi a AlterEgo :P
  W sumie żeby było sprawiedliwie, to każdemu w trakcie powinno się wyłączać prąd żeby sprawdzić jak sobie z tym poradzi... hehe :) Jak Pod Prąd to Pod Prąd :)
  Ogólnie to nie zazdroszcze jury wyboru spośród tak różnych zespołów.. a właśnie - kto to wymyślił żeby liczba jurorów była parzysta? Jakby się uparli to by obradowali do rana, hehe.

  OdpowiedzUsuń
 5. w sumie nagroda oczywiście ważna i gratuluję grupie Neonovi, ale ja i tak najlepiej bawiłam się przy Alter Ego, szkoda tylko, że w czasie występów Tesseraktu i Wałów Kardana nie było tak licznej publiczności i miałam wrażenie, że grali po prostu dla siebie, a szkoda bo muzyka jest naprawdę dobra w obu przypadkach:)i również popieram pomysł Wesołego z tymi wyróżnieniami, umiejętności trzeba doceniać i chociaż trochę zachęcać i mobilizować do dalszej pracy

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad