Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Otwarto PLAC ZABAW !!!


Od kilku dni można już zabierać swoje pociechy na plac zabaw przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Po wielu miesiącach, wreszcie wyremontowano plac zabaw,  który został ponownie otwarty dla najmłodszych mieszkańców Naszej Gminy.


Na placu zabaw zamontowano wiele nowych urządzeń: huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, bujane konie, itp. Wszystkie zabawki są nowe i atestowane, wiec dzieci mogą bawić się na palcu bezpiecznie.


Nowy Plac zabaw to zasługa rodziców mieszkających na terenie naszej Gminy którzy złożyli petycje do Wójta Gminy Frysztak  o remont starego placu. Akcja została przeprowadzona wspólnie z nieoficjalnym portalem mieszkańców - Frysztak24.pl


Rodzice dziękują Wójtowi za pozytywne rozpatrzenie petycji złożonej pod koniec ubiegłego roku. Dzięki tej decyzji, dzieci z Gminy będą mogły bawić się bezpiecznie, a bezpieczeństwo najmłodszych to chyba najważniejsza sprawa dla każdego człowieka.
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z nowego placu zabaw.

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. o proszę! nie wiedziałam że robicie jakiekolwiek remonty na placu:) miło popatrzeć:) kolorowo wesoło ale przede wszystkim bezpiecznie:) wszystko wygląda na solidnie zrobione

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad