Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DRZEWOLUDY 2010 - III Międzynarodowy plener rzeźby w drewnie


Od jutra (23.08 - Poniedziałek) rozpoczynają się GOGOŁOWSKIE DRZEWOLUDY 2010 - III Międzynarodowy Plener Rzeźby w Drewnie. Impreza potrwa do Niedzieli (29.08). Ta unikalna impreza odbywa się w Gogołowie na terenie Wyciągu Narciarskiego "Pod Dziedzicem".

W tym roku do Gogołowa przyjedzie 14 artystów z: Polski, Ukrainy, Słowacji i Białorusi. Artyści od poniedziałku będą rzeźbić dzieła w drewnie, które później zostaną ustawione w plenerowej galerii na terenie Wyciągów Narciarskich w Gogołowie, dostępnej dla zwiedzających nieodpłatnie przez cały rok.

Podczas weekendu rozpocznie się wielki finał Gogołowskich Drzewoludów.

W piątek 27 sierpnia na plenerowej scenie od godz. 19.00 zagrają: BEHAVIOR (zespół tworzący muzykę do serialu „włatcy móch”), oraz POGODNO.

W sobotę 28 sierpnia także od 19.00 wystąpią zespoły: NoBoCo? (ściśle związany z formacją T.Love), oraz PUSTKI.

Niedziela 29 sierpnia od godz. 14.00 to czas występów zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku, jarmarku rzemiosła artystycznego, spotkań z artystami i przejażdżkami konnymi. Natomiast o godz. 19.00 wystąpi zespół śpiewaczy WIDYMO z repertuarem pieśni łemkowskich i ukraińskich. Całą akcję zamknie szaleńcza zabawa z zespołem PARADOX.

JUŻ DZIŚ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GOGOŁOWA NA DRZEWOLUDY 2010.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad