Zakończyły się Gogołowskie Drzewoludy 2010

W niedziele zakończył się III Międzynarodowy plener rzeźby w drewnie - Gogołowskie Drzewoludy 2010, który odbywał się na terenie wyciągu narciarskiego "Pod Dziedzicem" w Gogołowie.

Od poniedziałku rzeźbiarze zaczęli pracować nad swoimi dziełami, w ruch poszły dłuta, piły, siekierki, piły motorowe - tematem tegorocznego pleneru były kapliczki i postacie związane z nimi.

W piątek, sobotę, niedzielę organizator tegorocznego pleneru zorganizował imprezy kulturalno - rozrywkowe.
W piątek na scenie usytuowanej na górze Działu zagrali Behavior oraz Pogodno w którym gościnie zagrał Czesław Mozil, poniżej prezentujemy film nagrany przez Jar1125 na tegorocznych Drzewoludach.

Sobota to kolejna dawka koncertów, w Gogołowie zagrali NoBoCo?! oraz Pustki, poniżej prezentujemy film nagrany przez Jar1125 na tegorocznych Drzewoludach. 


Niedziela to wielki finał tegorocznego pleneru rzeźby w drewnie. W czasie trwania imprezy można było pojeździć konno, porozmawiać z artystami tegorocznego pleneru, zakupić pamiątki na jarmarku rękodzieła artystycznego, oraz zwiedzać wystawę: Linoryty - Elizy Miścior oraz "Anioł, muza i drzewa - Romana Górki. O godzinie 19.00 zaprezentował się zespół Widymo, po koncercie odbyła się potańcówka z zespołem Paradox 
Już dziś organizatorzy zapraszają na IV Międzynarodowy plener rzeźby w drewnie - GOGOŁOWSKIE DRZEWOLUDY 2011.

Zobacz także:
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz