Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Orzeł wiceliderem, Strzelec i Skarbek bez punktów.


Nie najlepiej zaprezentowały się drużyny z Gminy Frysztak w meczach, które odbyły się w miniony weekend. Spośród 3 drużyn, tylko Orzeł Lubla wygrał swój mecz ligowy, pokonując 6:2 Huragan Kozłówek. Orzeł po ostatnim meczu jest wiceliderem "B" klasy Rzeszów II - Strzyżów.

Strzelec Frysztak wysoko przegrał (0:4) swoje wyjazdowe spotkanie  z Zrywem Dzikowiec. Zryw to drużyna która w ubiegłym sezonie grała w 4 lidze. Strzelec po 9 kolejkach z dorobkiem 8 punktów zajmuje 12 miejsce w tabeli V ligi dębickiej.
Skarbek Gogołów również musiał uznać wyższość rywala, przegrywając aż 0:7 z Diamentem Pstrągowa. Niestety Skarbek po 8 kolejkach w B klasie z dorobkiem 0 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

W następnej kolejce Strzelec w derbach powiatu strzyżowskiego będzie podejmował Wisłok Wiśniowa, mecz zaplanowany jest na 3 października (niedziela) o godzinie 15.00 na obiekcje GOSiR Frysztak.

Orzeł Lubla pojedzie do Zagorzyc aby tam powalczyć o punkty. Skarbek Gogołów również czeka mecz wyjazdowy, drużyna z gogołowa w najbliższej kolejce zmierzy się z LKS II Hermanowa.

Linki do stron klubowych:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad