Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Gmina Frysztak na międzynarodowych targach turystyki TERMATALIA 2010

Polskie stoisko na TERMATALIA 2010 - Hiszpania
W dniach 13-16 października 2010 roku odbył się wyjazd studyjny do Hiszpanii związany z realizacją trzeciego etapu projektu Ekomuzea, zintegrowane obszary agroturystyczne i klastry jako narzędzia rozwoju i promocji regionów atrakcyjnych historycznie, kulturowo i przyrodniczo.

Polska delegacja na międzynarodowych targach
Uczestnikami wyjazdu byli zaangażowani w projekt delegaci gmin Frysztak (Ziemia Frysztacka - stowarzyszenie promocji i rozwoju) i Rakszawa, przedstawiciele lidera projektu (Fundacji Bieszczadzkiej) oraz reprezentanci partnerów projektu (PART SA oraz INORDE). Program wizyty obejmował odwiedzenie kilku miejsc prezentujących efekty projektów realizowanych przez gospodarza wizyty – INORDE, uczestnictwo w międzynarodowych targach turystyki i termalizmu TERMATALIA 2010 – Expourense, a także spotkania z osobami odpowiedzialnymi za konkretne inicjatywy oraz z mieszkańcami, którzy rozwijają ofertę turystyczną prowincji Ourense dzięki środkom pochodzącym z Unii Europejskiej.

Spostrzeżenia i wnioski z wizyty studyjnej zostaną wykorzystane przy opracowaniu modelowej koncepcji utworzenia i funkcjonowania ekomuzeów, która będzie efektem końcowym projektu.

Źródło: www.part.com.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad