Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Orzeł i Skarbek punktują, Strzelec przerywa

W ostatniej kolejce pierwszy punkt w tym sezonie zdobył Skarbek Gogołów, remisując z GKS Niebylec 2:2 na własnym boisku. Kolejne pewne trzy punkty powędrowały do Orła Lubla, zawodnicy Orła wygrali swój mecz 3:0 z Albatrosem Szufnarowa i potwierdzili po raz kolejny chęć awansowania do wyższej klasy rozgrywkowej. Strzelec Frysztak swój wyjazdowy mecz przegrał 0:4 z Igloopolem Dębica.


Po 11. kolejkach Strzelec z dorobkiem 9 punktów zajmuje 14 miejsce w tabeli V ligi dębickiej. Strzelec w następnej kolejce zmierzy się "u siebie" z drużyną Kaskada Kamionka, mecz zostanie rozegrany w niedziele 19 października o godzinie 15.00.


Orzeł Lubla po wygraniu w ostatniej kolejce na swoim koncie posiada już 22 punkty i w tabeli "B klasy" zajmuje 2 miejsce. Orzeł do lidera rozgrywek traci 1 punkt, mając rozegrany jeden mecz mniej. Orzeł w następnej kolejce zmierzy się z Albatrosem Szufnarowa - mecz wyjazdowy.

Miła niespodziankę zgotowali nam zawodnicy z Gogołowa, którzy po raz pierwszy w tym sezonie zdobyli 1 punkt. Zawodnicy Skarbka zremisowali 2:2 z GKS Niebylec. Po 9 kolejkach zawodnicy z Gogołowa nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli, w następnej kolejce zmierzą się z Diamentem Pstrągowa.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad