Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Ruszyły przygotowania do XIX finału WOŚP w gminie Frysztak

Od piątku (26.11) ruszyły przygotowania do kolejnego już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się na terenie Gminy Frysztak 9 stycznia 2011. W tym roku zbieramy na dzieciaki z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

To jak zagra, jaki będzie efekt zależy od nas wszystkich.
Od samego rana wolontariusze frysztackiego sztabu wyruszą w teren licząc na Waszą hojność. Jak zwykle będą stali tam, gdzie w niedzielę jest największy ruch, a więc w drodze do kościołów w Lubli, Stępinie, Gogołowie i Frysztaku, a także w okolicy sklepów i parkingów. Jeśli warunki będą sprzyjające również na stoku w Gogołowie. Nie żałujcie kasy, bo jak wszyscy wiemy cel jest szczytny. W tym roku zbieramy pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Po południu, od godz. 14tej zapraszamy na Plac Św. Floriana we Frysztaku, na koncerty XIX finału WOŚP. Szczegółowy program podamy już wkrótce, dopinamy ostatnie szczegóły. Na pewno o 20 będzie finałowe światełko do nieba.

Zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli!!! Mam nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku, teraz również nikt nie zamknie przed nami drzwi i serca. Bez Was nie uda nam się zrobić finału. Jak możecie pomóc? To zależy tylko od Was. W najbliższych dniach Mariusz Marczak - kolega ze sztabu będzie rozmawiał ze sponsorami.
Niestety kasa jest potrzebna na zorganizowanie finałowego koncertu. Co prawda wszyscy wykonawcy wystąpią za darmo, ale zwracamy im koszty przyjazdu, musimy też zapłacić ochronie, wykupić ubezpieczenie OC, no i zorganizować światełko do nieba, bez którego nie wyobrażamy sobie finału. Na to wszystko potrzebne są pieniądze od sponsorów. Liczymy na Was, drodzy przedsiębiorcy!!!

Podczas finału będzie funkcjonował sklepik WOŚP, w którym można będzie kupić różne rzeczy i przez to wesprzeć kwestę. Jeśli macie ciekawe wyroby, które chcielibyście podarować do sprzedaży prosimy o kontakt. Jeśli nie macie, weźcie ze sobą portfele, będziecie mogli je kupić.

Oczywiście zapraszamy wolontariuszy, bez których nie byłoby żadnego finału. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 10 grudnia, w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku. Już teraz dziękujemy Pani Joli Zarszyńskiej za udostępnienie biblioteki.

Oficjalnie organizatorami XIX finału WOŚP Frysztak 2011 są: Ziemia Frysztacka Stowarzyszenie Promocji Rozwoju oraz GOK Frysztak. W praktyce możecie kontaktować się z Magdą Stefanik, Wojtkiem Patlą, Mariuszem Marczakiem, Iloną Pałys i panią Joanną Czekajowską.

Odwiedzajcie często stronę http://wosp.frysztak24.pl/. Znajdziecie tu aktualne informacje na temat frysztackiego finału. Lub piszcie na mail: wosp@frysztak24.pl z każdym dręczącym was pytaniem.

Magda Stefanik
Sztab WOŚP Frysztak

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad