Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Trudna sytuacja Strzelca, Orzeł liderem B klasy na koniec rundy jesiennej, Skarbek punktuje

Strzelec Frysztak - Stal II Mielec. Od lewej z drużyny Strzelca: Lorenc, Sienicki, Mocek
Po sobotniej przegranej z Stalą II Mielec 1:2, sytuacja w V lidze dębickiej Strzelca jest coraz trudniejsza. Drużyna Seniorów po 14 kolejkach na swoim koncie ma 13 punktów i zajmuje 13 miejsce w tabeli V ligi. Do zakończenia rundy jesiennej drużynie Strzelca został tylko jeden mecz. Drużyna z Frysztaka zagra w najbliższy weekend na wyjeździe z Czarnovia Czarna.

Odmienna sytuacja panuje u B-klasowego Orła. Zawodnicy Orła Lubla po pewnej wygranej 3:0 z GKS Niebylec, na koniec rundy jesiennej są liderem B klasy Rzeszów - Strzyżów. Po 12 kolejkach Orzeł na swoim koncie zgromadził 31 punktów (10 - zwycięstw, 1 - remis, 1 - przegrana) i nad drugą drużyną w tabeli ma 5 punktów przewagi.

Dobre wieści na koniec sezonu B klasy napłynęły również z Gogołowa. Skarbek w ostatnim meczu rundy jesiennej wygrał na własnym boisku 5:3 z Gromem Mogielnica. Po 12 kolejkach zawodnicy z Gogołowa na swoim koncie zgromadzili 4 punkty (1 - zwycięstwo, 1 - remis, 10 - przegranych), w tabeli B klasy zajmują ostatnie miejsce.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad