Niecodzienna sytuacja w Parafii Stępina

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wczorajszej (25.12. - Boże Narodzenie) mszy w kościele w Stępinie. Na mszy o godzinie 11.00 jedna z parafianek w czasie komunij św. zaatakowała księdza próbując wyrwać mu puszkę z komunikantami. Podczas szamotaniny rękami wydobywała komunikanty rzucając je na posadzę kościoła, krzycząc w kierunku księdza "Nienawidzę Cię".

Po wyprowadzeni awanturującej się dziewczyny, parafianie spontanicznie przystąpili do modlitwy. Całą notkę z tego zdarzenia mogą Państwo przeczytać na poniższych skanach biuletynu parafialnego, które otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców parafii.

Aby powiększyć kliknij w obrazek

Aby powiększyć kliknij w obrazek


Dodaj do Google Plus

11 - ilość komentarzy :

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przykry incydent...

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o usunięcie komentarza użytkownika Haski25 Powyższy komentarz a dokładnie adres zawiera obraźliwą treść.Obraża moje przekonania religijne.

  OdpowiedzUsuń
 4. B&M

  Komentarz usunięty, dziewczyna usunięta, katolickie przekonania zostały.

  A co z Chrześcijaństwem - tez usunięte?

  Każdy niech sobie wierzy w co chce człowiek jest wolny!

  Chrześcijaństwo - nauka Jezusa zamykająca się w Piśmie Świętym i nic ponadto (Samo Pismo to dokładnie stwierdza !) to jest RELIGIA

  Kościół Rzymskokatolicki - Zlepek religii pogańskich z wplatanymi naukami Jezusa, powstała na potrzeby "ziemskiej władzy"

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Bóg chce raczej powiedzieć; skoro mądrość nie mogła przyjść do ciebie przez rozum, to przyjdzie przez cierpienie. Ale te cierpienia będą owocem twojej własnej głupoty. Jeżeli nie będziesz się uczył rozumem to będziesz zmuszony uczyć się innymi częściami ciała"

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślec trzeba a nie ślepo wierzyć! to tak dodam:

  http://www.youtube.com/watch?v=vmsa0V77ts8&feature=related

  "Fuhrer doszedł do władzy dzięki głosom Katolickiego Centrum zaledwie kilka lat wcześniej, jednak większość celów w sposób cyniczny ujawnionych w Mein Kampf już została zrealizowana. Książka ta, butne wyzwanie dla zachodnich demokracji, napisana została przez jezuitę, ojca Stempfle i podpisana przez Hitlera. I chociaż wielu ignoruje ten fakt, to właśnie 'Stowarzyszenie Jezusa' udoskonaliło treść słynnego pangermańskiego programu w sposób opisany w tej książce, a Fuhrer go zatwierdził".


  Co zamurowało? katolików.

  Trzeba by było poczytać ciut o zakonie Jezuitów, których celem było (może i jest) tak namieszać aby KRK doszedł do władzy, bo tylko o to chodzi w wyznani Rzymskokatolickim.

  Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. "...i z szatańską wściekłością wrzeszczała..."
  ubawiłem się do łez :))

  OdpowiedzUsuń
 8. haski zbyt niski poziom reprezentujesz, szkoda czasu aby z Tobą polemizować. Widać że jesteś przesiąknięty uprzedzeniami do katolików i żyjesz w swoim świecie złości i nienawiści oraz szukania dziury w całym. Istnieje wolność wyznania i nie Tobie oceniać ludzkie decyzje, a nade wszystko nie należy obrażać innych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niski poziom czego? Jakiś poziom trzeba mieć !

  Nie forma lecz treść Waszmościu jest ważna i tego się trzymaj. Jak się nie ma wiedzy to raczej dyskusja sprowadza się do argumentu :

  "za niski poziom"

  Zaraz mi powiesz że jestem za młody może ?

  Zdaje sobie sprawę, że istnieje wolność wyznania. Lecz chrześcijaństwo jest tylko jedno jak by na problem nie spojrzeć a podziały właśnie tworzą instytucje zwane kościołami (takie ziemskie skupiska ludzi którzy nie potrafią przeczytać kawałka Pisma Świętego i ślepo wierzą autorytetom duchowym.

  Kościół Chrystusowy jest tylko jeden i raczej nie zawsze pokrywa się z "instytucjami ziemskimi"

  Przedmówco sympatyczny nie zaniżaj więc poziomu dyskusji do swej wiedzy, którą jakoś nie świecisz. I wcale cie nie obraziłem tylko na podstawie twych wypowiedzi stwierdzić można, że kochasz kościół katolicki tylko nie wiesz dlaczego i po co. (Według mnie jest to silna potrzeba przynależności która zamyka bardzo często drogę Prawdzie i rozumowi)

  Wiara oderwana od rozumu jest "złą wiarą" . Nie można wierzyć w pingwina grającego w futbol ani w to, że Kościół Rzymskokatolicki w swych dogmatach wywyższył mamę Jezusa do współ odkupicielki a wiadomo że jest tylko jeden pośrednik Jezus i to on zmartwychwstał a nie jego mama.

  Pośredniczko nasza, odkupicielko nasza, bramo naszego zbawienia - to są modlitwy (litania jakaś) (doktryny) katolickie, całkowicie nie zgodne z Przesłaniem Nowego Testamentu.


  Nie mam uprzedzeń do katolików tylko mam uprzedzenie do kłamstwa, obłudy i ludzi których samoocena przewyższa ich wiedzę.
  Jeżeli katolicy nie chcą wierzyć w Pismo Święte tylko organizacji Kościół Rzymskokatolicki to ich własny wybór i nic mi do tego.

  Przed dokonanie jakiejś fundamentalnej decyzji w życiu (chodzi wszak o zbawienie) lepiej by było poznać dokładnie czy aby nie zapędziliśmy się gdzieś i coś nam nie umknęło. ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń